Kamelon profesyonel e-ticaret sistemi, gelişmiş özellikleri ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunar.  

Kamelon Eticaret yönetim paneli web tabanlı ve kullanımı kolaydır. Kamelon hem toptan hem deperakende satışı yönetebilir. Asortili ürün renk, beden yönetebilir. 


Ürün Yönetimi

Ürünlerle ilgili gerekli tüm tanımların yapılması, takibi ve yönetimi. Manuel ürün yükleme, çıkarma ve sıralayabilme. Toplu işlem yapabilme özelliği. İmport ile ürün yükleyebilme özelliği. Kritik Stok tanımları yapabilme. Ürüne resim eklemek,

benzer ürün tanımlamaları yapabilmek gibi birçok özelliği içerir. Kamelon’da detaylı stok ayarı yapılabilir; tükendiğinde kaldır/kaldırma, ön sipariş al, min stok sayısı, max. satın alınabilme sayısı tanımlama gibi.


Resim Yönetimi

Kamelon hem çoklu resim yükleme hem de tek tek resim yükleme özelliğine sahiptir. Resimleri yüklerken belirlenen boyutlarda otomatik olarak çoğaltır.


Çok fazla sayıda resmi olan sitelerde iş yükünü azaltmak amacı ile belirlenen kodlamaya göre adlandırılan resimleri FTP adresinden ürün kartı ile otomatik olarak eşleştirebilir.

 

Kategori ve Özellik Yönetimi

Sınırsız sayıda kategori ve ürün özelliği tanımlama.

 

Menü Yönetimi

Site menü başlıkları dinamik olarak Kamelon’dan istenildiği şekilde düzenlenebilir.

Anasayfada gösterilmesi istenen ürünler Kamelon’dan Web Menü özelliklerinden yönetilebilir. Dizaynı esnek yaparak istenen sayıda ve tasarımda ürün getirilmesi sağlanabilir.


Slide / Banner Yönetimi

Kamelon üzerinden anasayfa slider yönetimi kolaycayapılabilir. Slide sayısında sınırlama yoktur. Buradan aynı zamanda banner yönetimi yapılabilir. 


Üye Yönetimi

Üyeler ile ilgili bilgi ve işlemlerin yapıldığı modüldür. Üye kartı ile cari kart arasında ilişki kurulabilir. Üye tipi ve/veya Cari kart ayarlarına göre üyelere farklı fiyat gösterilebilir.


Bayilik Başvuru Yönetimi

Özellikle toplan satış yapılan sitelerde kullanılan Bayilik Başvuru formu doldurup onaya düşme ve yönetim panelinden onay veya red sürecini içerir.Onaylanan kişiler için otomatik olarak Üye kartı sistem tarafından oluşturulur.

 

Sipariş Yönetimi

Sipariş listeleme, Kargo bilgileri, Sipariş Durum bilgileri güncelleyebilmek. Siparişi faturalandırma gibi siparişlerle ilgili işlemlerin yönetimi.

 

İçerik Yönetimi

Sitede bulunan metin başlıkları tanımı ve kurumsal içeriklerin yönetildiği modüldür.

Arama motoru optimizasyonu uyumlu

Sayfalara header, meta key, meta data, metin vb yazıların yazılımdan eklenebilmesi özelliği. Ürün sayfalarında SEO uyumlu URL re-write kullanımı.

 

Sosyal Medya Linkleri

İstenirse site tasarımı sırasında sosyal medya bağlantılarının (Facebook Like gibi) eklenmesi.

 

Google Analytics

İstenirse siteye ait Google Analytics hesabı bağlantısı yapılır. Önceden bulunan bir hesap yok ise Google Hesabı Kurulumunda yardımcı olabiliriz.